Experter på content marketing och distribution.

Kontakt

hej@borgowilli.se Tel +46 (0)8 702 25 00 Humlegårdsgatan 17, 7 tr
114 46 Stockholm

Karriär

Vill du arbeta eller praktisera hos oss? Läs mer på vår karriärsida.

Samarbeten

David Borg
Business Development & Partner
david@borgowilli.se +46 73 691 63 45
Fredrik Björnback
Head of Sales
fredrik@borgowilli.se +46 70 754 16 01

Borg Owilli Agency

david_ny2.png
David Borg
Business Development & Partner
david@borgowilli.se +46 73 691 63 45
linnea_ny2.png
Linnea Karlsson
Head of Agency
linnea@borgowilli.se +46 73 036 10 21
Anna_B-1024x819-(1).jpg
Anna Bjur
Senior Content Manager
anna@borgowilli.se +46 72 078 32 74
AnnaL_web.jpg
Anna Larsson
Content Manager / Intern
anna.larsson@borgowilli.se
Elin_A-1024x819.jpg
Elin Angelstedt
Art Director
elin.angelstedt@borgowilli.se +46 76 801 88 24
ellinor.png
Ellinor Lagerberg
Content Manager / Intern
ellinor.lagerberg@borgowilli.se
Emma-W-1024x819-(2).jpg
Emma Willerstrand
Project Manager
emma.willerstrand@borgowilli.se +46 73 517 53 13
erik_r_ny2.png
Erik Reimers
Creative Director
erik.reimers@borgowilli.se +46 70 798 08 95
fanny_web.jpg
Fanny Bäck
Content Manager
fanny.back@borgowilli.se +46 76 344 25 45
Jacob-2-2-1024x819-(2).jpg
Jacob Larsson
Content Manager
jacob.larsson@borgowilli.se +46 73 528 72 90
Johanna_web-1.png
Johanna Wiethüchter
Graphic Designer
johanna.wiethuchter@borgowilli.se +46 76 240 73 61
matilda_cederberg.jpg
Matilda Cederberg
Production Manager
matilda.cederberg@borgowilli.se +46 73 352 87 90
Paulina_L-1024x819-(1).jpg
Paulina Lamberg
Head of Production
paulina@borgowilli.se +46 76 038 01 06
pontus_web.jpg
Pontus Millkrantz
Graphic Designer
pontus.millkrantz@borgowilli.se +46 76 363 52 41
Vendela-1024x819-(2).jpg
Vendela Cassel
Project Manager
vendela@borgowilli.se +46 ‭72 284 45 99
Vincent_webb2-(3).jpg
Vincent Janér
Planner / Brand Strategist
vincent.janer@borgowilli.se +46 73 503 08 06

Borg Owilli Sales

fredrik_ny3.png
Fredrik Björnback
Head of Sales
fredrik@borgowilli.se +46 70 754 16 01
erik_a_ny2.png
Erik Annerberg
Head of ABM
erik.annerberg@borgowilli.se +46 76 181 87 87
gabriel_ny2.png
Gabriel Neptune
Head of Digital
gabriel.neptune@borgowilli.se +46 76 165 08 88
Alex_web.png
Alexandra Ahlström
Team Leader / Senior Account Manager
alexandra.ahlstrom@borgowilli.se
Carl-1024x819.jpg
Carl Alqvist
Account Manager
carl.alqvist@borgowilli.se
Daniela-1024x819.jpg
Daniela Khutoretskaja
Account Manager
daniela.khutoretskaja@borgowilli.se
ebba_web.jpg
Ebba Cronholm
Project Lead / Content Management - ABM
ebba.cronholm@borgowilli.se
BO_webb_ElinLorentzon-1024x819.jpg
Elin Lorentzon
Team Manager / Senior Account Manager
elin.lorentzon@borgowilli.se
BO_webb_FelixEhrlund-1024x819.jpg
Felix Ehrlund
Team Manager / Senior Account Manager
felix.ehrlund@borgowilli.se
freja_bonnevier.jpg
Freja Bonnevier
After Sales Coordinator
freja.bonnevier@borgowilli.se
Gustav-1024x819.png
Gustav Tholcke
Team Manager / Senior Account Manager
gustav.tholcke@borgowilli.se
Helana_web.jpg
Helana Maad
Account Manager
helana.maad@borgowilli.se
BO_webb_Johannes_4-1024x819.jpg
Johannes Sandberg
Senior Account Manager
johannes.sandberg@borgowilli.se
john.png
John Leinar
Account Manager
john.leinar@borgowilli.se
josefin_web.jpg
Josefin Eriksson
Account Manager / Intern
josefin.eriksson@borgowilli.se
Kristoffer_web.jpg
Kristoffer Sergenti
Account Manager
kristoffer.sergenti@borgowilli.se
BO_webb_MaxLauritzen3-1024x819.jpg
Max Lauritzen
Senior Account Manager
max.lauritzen@borgowilli.se
BO_webb_PatrickWass-1024x819.jpg
Patrick Wass
Senior Account Manager
patrick.wass@borgowilli.se
Sandra_web.jpg
Sandra Thulin
Account Manager
sandra.thulin@borgowilli.se
SophieH_web.jpg
Sophie Hallberg
Account Manager
sophie.hallberg@borgowilli.se
William-1024x819.png
William Quist
Account Manager
william.quist@borgowilli.se

Borg Owilli Economy & HR

Johan_web-1024x819.jpg
Johan Nyberg
Financial Coordinator
johan.nyberg@borgowilli.se +46 76 319 04 97
Olympia.jpg
Olympia Soe
Office Coordinator
olympia@borgowilli.se
Våra tidigare uppdrag.
Till våra case